SilentZone Urlati
Bine Ati venit pe SilenTzone !

Cum ne poti ajuta?

In jos

Cum ne poti ajuta?

Mesaj  a-z ++ la data de Mar Iun 08, 2010 8:14 pm

As dori pe aceasta cale sa apelez la voi pentru a sprijini server-ul,cat si comunitatea noastra. Stiu ca fiecare are greutati si nu toata lumea vrea sa ajute, dar poate ca sunt unii dintre voi care doresc fiecare atat cat poate sa sprijine menţinerea in viaţă a acestui server.

1) Adaugati la status-ul de la y!m server-ul ,cat si site-ul nostru: www.silentzone.info
2) Pentru detinatorii de Steam: adaugati la nume server-ul nostru Ex. a-z ++ # cs.silentzone.info
3) Daca sunteti membru al altui forum,adaugati la semnatura server-ul / site-ul nostru.
4) Click zilnic pe banner-ele site-ului ,sau ale site-urilor partenere ( e de ajuns un singur click/zi )
5) Spuneti prietenilor,rudelor,colegilor,vecinilor,amantelor de server-ul nostru!
6) Puteti dona orice suma de bani! Pentru detalii ne puteti contacta la sz.staff@yahoo.com & In curand cont bancar

Nu v-am cerut si nu vom cere NICIODATA bani pentru admine, plus de altfel va vom pune la dispozitie un server pentru Clan&Mix-uri (War), dar ma tem ca fara sprijinul vostru nu vom mai putea face faţă, iar serverul va putea fi inchis oricand.Toate fondurile adunate vor fi investite in serverul de CS pentru a pastra aceeasi calitate pe care v-am oferit-o pana in prezent.Mentionez inca o data ca NU este nimeni obligat sa doneze daca nu doreste acest lucru, nu i se va lua adminul, nu va primi ban.
CEI CARE CONTRIBUIE LA SERVER VOR PRIMI ADMIN PE SERVER,rang ales in functie de contributia adusa.

Fidelitatea va fi rasplatita!
Staff-ul SilentZone Urlati

Admin
Admin

Warn Bar :
Data de inscriere : 06/05/2010
Varsta : 25
Localizare Localizare : Romania
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Multe....si frumoase
Stare de spirit Stare de spirit : buna

http://silentzone.forumz.ro

Sus In jos

Re: Cum ne poti ajuta?

Mesaj  pRo.GlonTz la data de Dum Iun 13, 2010 7:41 pm

o sa va ajut si eu cum pot ...dar pentru asta ..as vrea macar si eu un admin ...
Smile ...
o sa vedeti motivu` la cerere Wink

pRo.GlonTz
Admin
Admin

Warn Bar :
Data de inscriere : 13/06/2010
Varsta : 20
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : multe:)
Stare de spirit Stare de spirit : good

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum